Yhteys

Ajankohtaista

Tili

Tuotenumero
PF030056
Kevyen tuntuinen aurinkosuojavoide SK 50

Kevyt ja nopeasti imeytyvä kasvovoide antaa iholle korkean suojan UVA- ja UVB-säteilyä vastaan ja auttaa ehkäisemään valovanhenemista. Hoitava koostumus vahvistaa ihon suojabarrieria, ylläpitää kosteustasapainoa ja auttaa ihoa puolustautumaan ulkoisia rasitustekijöitä vastaan. Voide ei jätä iholle valkoista kalvoa ja sopii myös meikin alle. Sitä voidaan käyttää päivittäisen ihonhoidon viimeisenä vaiheena sekä jokaisen DIBI MILANO -ammattihoidon viimeistelyyn. Sopii ympärivuotiseen käyttöön. Tulos: Suojattu, vahvempi ja terveen näköinen iho.

  • Tilaus käsitellään 1-3 päivän sisällä siitä, kun ostokorin kaikkia tuotteita on varastossa
  • Jos haluat saatavilla olevat tuotteet heti, lisää tilauskommenttiin: TOIMITUS HETI
  • Jälkitoimituksiin lisätään lähetyskulut

Kotihoitotuotteita saa kauneushoitoloista ja joitakin edustamiamme tuotteita myös suoraan verkkokaupasta. 

Ota tarvittaessa yhteyttä  asiakaspalveluumme.

Kauneudenhoitoalan ammattilaisena voit rekisteröityä verkkokauppaan, jolloin  pääset tilaamaan sekä kotihoito- että ammattituotteita.

Kierrätämme kaiken kierrätettävissä olevan materiaalin ohjeiden mukaan. Tämä käsittää pahvin, paperin, muovin, lasin, metallin sekä biojätteen.

Mikäli pakkausmateriaali on siisti, suojaamme ja pakkaamme tavaralähetykset kierrätettävillä materiaaleilla.

Edustamiemme tuotesarjojen valmistajat ovat sitoutuneet kestävään kehitykseen ja vastuulliseen pakkaus- sekä raaka-aineiden käyttöön sekä työstöön.

Kun tuote on avattu, ei vaihto-oikeutta ole, ellei kyseessä ole selvä virhe tuotteessa tai tuotteen pakkauksessa.

Lisätietoja saat kohdasta ’Mitä teen, jos tuotteen koostumus tai pakkaus on vaurioitunut’

DIBI MI FACE PERF FLUIDO SPF50 100ml (P)

Nopea toimitus

Paytrailin maksutavat