
Teknologia ihonhoidossa – osaatko hyödyntää sen täyden potentiaalin?
Nyt sinulla on ainutlaatuinen mahdollisuus päästä sisälle timanttihionnan, elektroporaation ja RF teknologian saloihin koko päivän intensiivisessä kauneudenhoidon tapahtumassa, jonka sisällöstä vastaa Italian APG-laitevalmistajan koulutusasiantuntija Margaret Molteni.

Margaret Molteni on kansainvälinen kouluttaja – kosmetologi, ravintobiologi ja esteettisen lääketieteen asiantuntija. Hän on erikoistunut lääkinnällisiin laitteisiin ja alan koulutukseen Euroopassa, Aasiassa ja LATAM (Latinalaisen Amerikan)-alueella.
5.9.2025 Hotelli Hilton Strand, Helsinki
klo 9:30 – 16:00 (aamukahvi klo 8-9.15)
Luentopäivä on englanninkielinen. Osallistumismaksu (40 €+alv) kattaa koko päivän ohjelman lisäksi tarjoilut (aamukahvi, lounas ja iltapäiväkahvi) sekä tuotelahjan.
Tapahtuma on suunnattu kauneusalan ammattilaisille ihonhoidon, esteettisen lääketieteen ja laitehoitojen parissa työskenteleville, jotka haluavat päivittää osaamisensa seuraavalle tasolle – ja tarjota asiakkailleen näkyviä tuloksia uusimman teknologian avulla.
Paikkoja on rajoitetusti – varmista paikkasi nyt! Viimeistään 20.8.2025
Mukana tapahtumassa myös

Marco Bertussi
Export Manager Skincare Division
ALFAPARF Milano
Valmistaja Alfa Parf Group on palkittu Italiassa kestävän kehityksen hankkeestaan. APG kauneudenhoitolaitteet – tehokkaat tulokset turvallisesti. Dibi Milano on ensiluokkainen ihonhoitosarja ihon ikääntymistä vastaan.

Maria Niemi
Cidesco-kosmetologi, tuotepäällikkö
Olen aloittanut Disarissa 1995. Siitä lähtien olen saanut kouluttaa ja kertoa upeista tuotteistamme ammattitaitoisille kosmetologeille ja ihanille asiakkaillemme.

Iiris Miettinen SKY-kosmetologi, yrittäjä Olen ollut mukana ammattikosmetiikan maahantuonnissa vuodesta 1993 lähtien. Työ on mielenkiintoista ja antoisaa. On ilo tehdä työtä luotettavana yhteistyökumppanina. |
Jos haluat lisätietoja tapahtumasta – ota rohkeasti yhteyttä